Engasjert i foreningsliv, jenteuker, kurs, webinarer og forvaltning, og påstår fortsatt at hun «bare liker å fiske». Greit nok, men hva har Selje Cathrine Oftebro egentlig i flueboksen?
Fluefiske er åpenbart mannsdominert, og nettopp derfor er det så viktig med folk som jobber med å inkludere alle.
Selje er en sånn, og her åpner hun flueboksene slik at vi kan se om innholdet gjenspeiler mennesket. Og for å se nærmere på valg som ikke alltid er opplagte.
Fortell kort om deg selv.
Lidenskapelig fluefisker fra Oslo, bosatt i Lillehammer. Er aktiv i Lillehammer Sportsfiskerforening, og setter pris på møtene der utenfor fiskesesongen. Fisker både ørret og laks. Arrangerer jenteuker på laksefiske, og ungdomsdag i Orkla hvert år. Driver en egen jentegruppe på facebook som heter






